Меню

Опис товару: Станок для Гоління Edwin Jagger BMPM3 Mach 3

Витончена бритва з системою лез Gillette Mach3 для комфортного контактного гоління. Хромований металевий комір, ручка з акрилу під чорний мармур.

Виняткова бритва для чоловіків, які шанують традиції, але хочуть максимального комфорту. Елегантний дизайн бритви приведе Вас у захват. Імітація чорного мармуру і хромовані елементи в оформленні ручки зроблять кожен процес гоління – задоволенням! Система лез Gillette Mach3 дозволяє контролювати кожен рух головки станка. Ідеальне балансування бритви і висока якість. Бритва зроблена в Шеффілді, Англія.

Характеристики: Станок для Гоління Edwin Jagger BMPM3 Mach 3

Колір:
Чорний
Довжина бритви, мм:
134
Колір ручки:
Чорний
Матеріал ручки :
Акрил
Тип системи:
Gillette Mach3
Вага:
49 г
Виробник :
Edwin Jagger
Країна:
Англія
EAN:
5055299000588

Відгуки покупців: Станок для Гоління Edwin Jagger BMPM3 Mach 3

А
Александр
23.03.2016

Покупал другу в подарок, сказал что доволен)

В
Виталий Тристень
04.03.2016

+++




Edwin Jagger

Англійська компанія «Edwin Jagger» – один із найвідоміших сьогодні виробників засобів для гоління. Заснована у 1989 році як сімейна справа, компанія близько за 30 років не тільки виросла до світового бренду, а й стала лідером на ринку виробників косметичних засобів і аксесуарів для класичного гоління. На сьогодні компанія має декілька лабораторій і виробничих центрів. Від продукції бренду «Edwin Jagger» віє справжніми англійськими традиціями, які гармонійно переплелися із сучасним дизайном і новітніми технологіями.

2 відгуків

Станок для Гоління Edwin Jagger BMPM3 Mach 3

Немає в наявності
Код: 4
2 відгуків

Колір:

Чорний

Довжина бритви, мм:

134

Колір ручки:

Чорний

Матеріал ручки :

Акрил

Тип системи:

Gillette Mach3

Вага:

49 г

Колір:

Станок для Гоління Edwin Jagger IVPM3 The Plaza Collection Mach 3 Станок для Гоління Edwin Jagger IEPM3 Mach 3
2 898 грн

Схожі товари



Новинки

X