Меню
Пн-Сб c 10:00 до 20:00

Програма лояльності

Друзі, ми щиро вдячні кожному із Вас за увагу до нашої компанії, довіру та відгуки. І хочемо зробити Ваші покупки ще більш приємними. Тому раді повідомити Вам, що в нашому інтернет-магазині діє програма лояльності у вигляді  персональних накопичувальних знижок.

Що собою являє програма лояльності?

Програма лояльності від магазину barbercompany.com  - це реальні та вигідні знижки на нашу продукцію . Без ніяких там підрахунків балів,  сертифікатів на обмежені суми чи канцтовари у подарунок. По досягненні певних сум за сумарні покупки за рік, Ви автоматично отримуєте свою персональну знижку на всі без виключення товари із нашого магазину. Завдяки лише одній реєстрації на сайті у Вас є можливість робити покупки зі знижкою до 15%!!!

Схема розрахунку накопичувальної знижки:

  
Рівень сумарних покупок Відсоток знижки
     5 000 грн 5%
     15 000 грн 10% 
      40 000 грн 15%
 

Умови накопичувальної системи:

  • Під умови лояльності підпадаються усі клієнти, що є зареєстровані та на момент покупки авторизовані на нашому сайті.
  • Кожна Ваша покупка реєструється та потрапляє в історію покупок. Вартість усіх покупок за рік - сумуються. Коли загальна вартість Ваших покупок за рік досягне визначеної суми, Вам автоматично нараховується знижка відповідного рівня.

Приклад застосування знижки

Ви здійснили декілька покупок на сайті і сумарна вартість покупок за рік становить 5 000 грн, а це означає, що Ви досягли знижки у розмірі 5%. Отже, якщо ви здійсните наступну покупку на суму 2000 грн, то отримаєте автоматичну знижку 100 грн (тобто 5% від замовлення). І Кінцева вартість покупки становитиме вже не 2000 грн, а 1900 грн.

ВАЖЛИВО: Всі покупки потрібно робити з одного акаунта (приватного кабінету) і не забувати перед покупкою увійти в свій кабінет (залогінитись), оскільки статистика збирається лише в межах одного зареєстрованого користувача.

Що ще варто знати?

  • Для залогінених (зареєстрованих) покупців враховується кожна покупка
  • Рівень сумарних покупок повинен бути досягнений за рік
  • Перевірити свою загальну суму покупок, наявність та розмір персональної знижки можна у особистому кабінеті
  • Знижка не поширюється на акційні товари та акційні комплекти
  • Знижка активується після факту оплати і отримання замовлення
  • Якщо впродовж 365 днів, Ви не набрали достатньої суми для збереження знижки, вона відповідно знизиться, чи деактивується.

ГАРАНТІЇ

Гарантія від виробника

100% оригінальна продукція

Офіційний дистриб'ютор в Україні

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ: Здійснюючи покупку в інтернет-магазині «Barbercompany», Ви можете бути впевнені у високій якості та оригінальності товарів. Адже наша компанія співпрацює тільки з перевіреними виробниками, які по праву заслужили собі світове визнання. Їхню продукцію закуповують найкращі професійні перукарні по всьому світу. Тому будьте певні, що купуєте справді якісні засоби для гоління, нерідко ручної роботи.


ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ: «Barbercompany» цінує кожного свого клієнта і дорожить своєю репутацією, а тому робить усе можливе і неможливе, щоб наші клієнти були повністю задоволені – від якості товару до сервісу обслуговування. Ми співпрацюємо з найкращими поштовими службами, щоб Ви отримали своє замовлення максимально швидко і в презентабельному вигляді.

X