Меню
Пн-Сб c 10:00 до 20:00

Обмін, повернення і гарантія

Обмін і повернення

"Barbercompany" реалізує косметику і засоби по догляду перевірених світових брендів. А тому якість продукції - гарантована. Однак, трапляються випадки індивідуальної несумісністі - коли товар не підходить людині або за текстурою, або за запахом, або за іншими особистими причинами. Тому при покупці обов'язково ознайомтесь зі складом та характеристиками товару. Зверніться за консультацією до наших менеджерів і вони допоможуть підібрати вам ту продукцію, яка буде відповідати вашим вимогам на всі 100%.

Чому так важливо правильно обрати товар і ознайомитись з його характеристиками чи призначенням? Тому що увесь асортимент нашої продукції відноситься до категорії товарів, який не підлягає подальшому обміну чи поверненню. Згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 N 172 до переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), належать:

  • Парфумерно-косметичні вироби
  • Апарати для гоління
  • Помазки для гоління
  • Гребінці, гребені й щітки
  • Зубні щітки
  • Предмети сангігієни
  • Товари в аерозольній упаковці
  • Інструменти для манікюру, педикюру

ГАРАНТІЇ

Гарантія від виробника

100% оригінальна продукція

Офіційний дистриб'ютор в Україні

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ: Здійснюючи покупку в інтернет-магазині «Barbercompany», Ви можете бути впевнені у високій якості та оригінальності товарів. Адже наша компанія співпрацює тільки з перевіреними виробниками, які по праву заслужили собі світове визнання. Їхню продукцію закуповують найкращі професійні перукарні по всьому світу. Тому будьте певні, що купуєте справді якісні засоби для гоління, нерідко ручної роботи.


ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ: «Barbercompany» цінує кожного свого клієнта і дорожить своєю репутацією, а тому робить усе можливе і неможливе, щоб наші клієнти були повністю задоволені – від якості товару до сервісу обслуговування. Ми співпрацюємо з найкращими поштовими службами, щоб Ви отримали своє замовлення максимально швидко і в презентабельному вигляді.

X