Меню

Опис товару: Небезпечна бритва Omega Straight Razor SR5875 "1820"

ОПИС ТОВАРУ:

Натхненний старовинними бритвами Sheffield з початку 1800-х років.

Лезо 7/8 з прямим наконечником (квадратним) і ¼ порожнистим шліфуванням, ковані та оброблені вручну з вуглецевої сталі зі спеціальним складом, визначеним його творцем RTL18 (шеффілдська сталь, відповідно модифікована, щоб виключити нікель та інші мінерали для покращення гладкості, довговічності краю та забезпечують легке заточування).

Ручка виготовлена ​​з цільного шматка смугастого рогу буйвола.

Лезо кріпиться до ручки за допомогою гвинта з нержавіючої сталі (Torx10), який можна зняти для зручного очищення бритви у всіх її частинах, навіть у найнедоступніших - всередині ручки.

Ретельно розроблений, щоб забезпечити плавне різання та легкість заточування.

ПЕРЕВАГИ:

Висока якість і довговічність

Вуглецева сталь (шеффілдська сталь)

Ручка з цільного шматка смугастого рогу буйвола

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

У процесі гоління не варто промивати лезо проточною водою. Набагато краще скористатися підготовленим заздалегідь рушником без ворсу, адже волога шкодить лезу, а також ускладнює рух бритви. Після процедури бритва повинна добре просохнути. Для правки та заточування леза використовуйте ремінь.

Характеристики: Небезпечна бритва Omega Straight Razor SR5875 "1820"

Тип небезпечної бритви:
Клинкові небезпечні бритви (суцільні)
Вгнутість :
1/4
Колір ручки:
Чорний
Матеріал леза :
Вуглецева сталь
Матеріал ручки :
Ріг буйвола
Ширина полотна :
7/8″
Вага:
55 г
Виробник :
Omega
Країна:
Італія
EAN:
8001673993196

Відгуки покупців: Небезпечна бритва Omega Straight Razor SR5875 "1820"

Немає відгуків про цей товар. Стати першим, залиште свій відгук.




Omega

Свою продукцію італійська компанія Omega випускає з 1931 року. Тоді основним напрямом діяльності було виробництво щетини, яке згодом замінило виробництво помазків для гоління. Потім стали також виготовляти пензлі для фарбування і розпису. З моменту заснування компанія постійно розвивалася та розширювалася. З невеличкого заводу у 1964 році компанія виросла у величезну фабрику площиною 4500 м. кв.

0 відгуків

Небезпечна бритва Omega Straight Razor SR5875 "1820"

Немає в наявності
Код: 5389
0 відгуків

Тип небезпечної бритви:

Клинкові небезпечні бритви (суцільні)

Вгнутість :

1/4

Колір ручки:

Чорний

Матеріал леза :

Вуглецева сталь

Матеріал ручки :

Ріг буйвола

Ширина полотна :

7/8″

9 988 грн

Схожі товари



Новинки

X