Меню

Опис товару: Одноразова шаветка для гоління Lord Platinum Straight Disposable Razor

Lord Platinum Straight Disposable Razor — це практична одноразова шаветка для гоління від виробника з Єгипту.

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Бритва типу шаветт забезпечує зручне та легке зрізання навіть найжорсткішого і густого волосся, а також відмінно підходить для окантовочних робіт.

ОПИС ТОВАРУ:

Виготовлена з пластику, шаветка на змінні леза Lord Platinum Straight Disposable Razor — це недороге і максимально практичне рішення як для професійних барберів, так і для домашнього використання.

Шаветка від Lord дозволяє швидко і без зайвих зусиль проводити необхідні процедури, зберігаючи високу маневреність і ефективність у процесі зрізання волосся.

Завдяки тому, що Platinum Straight Disposable Razor реалізується як одноразова бритва, шаветт від Lord може стати ще й вірним супутником під час подорожей або робочих відряджень, адже бритви такого типу забезпечують не тільки продуктивне, але і безпечне гоління з комфортними відчуттями на фініші, оскільки шаветт легко зрізує щетину одним плавним рухом.

ПЕРЕВАГИ:

Практичність і доступна ціна

Ідеальне рішення для подорожей / професійних берберів

Сприяє гладкому та ефективному голінню

Гігієнічність (одноразова шаветка)

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Заправте лезо в бритву шаветт після чого приступайте до процесу гоління.

Характеристики: Одноразова шаветка для гоління Lord Platinum Straight Disposable Razor

Тип небезпечної бритви:
Небезпечні бритви на леза (шаветти)
Колір ручки:
Чорний
Матеріал ручки :
Пластик
Вага:
10 г
Виробник :
Lord
Країна:
Єгипет
EAN:
6222001563474

Відгуки покупців: Одноразова шаветка для гоління Lord Platinum Straight Disposable Razor

Немає відгуків про цей товар. Стати першим, залиште свій відгук.




Lord

Компанія Lord була заснована в 1930 році в Німеччині. У той час для виготовлення товарів використовувалися виробничі машини Solingen. З кожним роком компанія покращувала якість своєї продукції, щоб залишатися серед провідних виробників на ринку. У 1978 році Lord об’єднався з іншим відомим виробником Wilkinson Sword для удосконалення систем, технологій виробництва і якості. Продукція для гоління від Lord користується великою популярністю у країнах Європи, Середнього Сходу і Африки. Сьогодні заводи компанії розташовані в єгипетському місті Александрія.

0 відгуків

Одноразова шаветка для гоління Lord Platinum Straight Disposable Razor

Немає в наявності
Код: 4560
0 відгуків

Тип небезпечної бритви:

Небезпечні бритви на леза (шаветти)

Колір ручки:

Чорний

Матеріал ручки :

Пластик

Вага:

10 г

Виробник :

Lord

Країна:

Єгипет

12 грн

Схожі товари



Новинки

X