Опис товару: Помазок для гоління Omega S-Brush S 10108 (Синій)
Чудовий помазок, виготовлений з якісних матеріалів. Наповнений ворсом із синтетичного волокна. В поєднанні з якісним милом дозволяє отримати густу піну.
Помазок для Гоління Omega S-brush S 10108 Синтетика Синій – це прекрасний інструмент, що буде полегшувати процес Вашого гоління кожного дня. Він допоможе розробити густу та хорошу піну для гоління і з легкістю нанести її на обличчя. Для виготовлення цього помазка використовуються найякісніші матеріали. Щетина помазка із синтетичного ворсу. На міцній пластиковій ручці синього кольору нанесено оригінальний логотип компанії-виробника. Зручна S-подібна форма помазка з рельєфним закінченням на ручці призначена для легкого та надійного утримання в руці. Замовляйте цей помазок на нашому сайті та самі переконайтеся у високій якості.
Характеристики: Помазок для гоління Omega S-Brush S 10108 (Синій)
Відгуки покупців: Помазок для гоління Omega S-Brush S 10108 (Синій)
Якість виробу гарна, волоски не випадають.
Omega
Свою продукцію італійська компанія Omega випускає з 1931 року. Тоді основним напрямом діяльності було виробництво щетини, яке згодом замінило виробництво помазків для гоління. Потім стали також виготовляти пензлі для фарбування і розпису. З моменту заснування компанія постійно розвивалася та розширювалася. З невеличкого заводу у 1964 році компанія виросла у величезну фабрику площиною 4500 м. кв.

