Опис товару: Мило туалетне Ach.Brito Lemon Soap 160 г (Лимон)
Відчуйте бадьорий аромат цитрусу завдяки новому парфумованому милу з ароматом лимону від відомого португальського бренду Ach.Brito.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Мило здійснює тонізуючу дію на епітелій, відмінно справляється з очищенням шкіри від бруду або жиру, а також вбиває бактерії.
ОПИС ТОВАРУ
Ach.Brito Lemon Soap — це засіб для щоденної підтримки особистої гігієни, який крім того, що робить шкіру чистою і доглянутою, додатково дарує приплив свіжості завдяки властивостям лимонної олії.
Мило входить в лінійку продуктів "Fruits and Vegetables" від Ach.Brito, під ім'ям якої компанія випускає натуральні мила з ароматами різних фруктів або овочів, що дозволяє отримати нові емоції і відчуття.
Португальці відповідально підходять до реалізації своїх товарів, таким чином Ach.Brito Lemon Soap виготовляється на основі мила рослинного походження, що дозволяє не тільки очистити шкіру, але також і наситити її цінними мінералами. Крім цього, оскільки мило містить лимонний екстракт в своєму складі, воно позитивно впливає на загальний тонус епітелію, завдяки чому шкіра стає м'якою, більш еластичною і покращує свої регенеративні здібності.
Lemon Soap випускається в упаковці, яка зроблена з екологічно чистих матеріалів, таким чином компанія додатково підкреслює натуральне походження своїх продуктів.
ПЕРЕВАГИ:
- Ретельно піклується про шкіру
- Бореться з мікробами і очищає від бруду
- Дарує приємний аромат цитрусу
- Має рослинне походження
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Нанесіть мило легкими масажними рухами на вологу шкіру, після цього змийте піну проточною водою.
СКЛАД: Sodium Palmate, Aqua (Water), Sodium Palm Kernelate,, Parfum (Fragrance), Palim Acid, Glycerin, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, CI 77891 (Titanium Dioxide), Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Sodium Thiosulfate, Hexyl Cinnamal (a-Hexylcinnamaldehyde), Limonene, Citral
Характеристики: Мило туалетне Ach.Brito Lemon Soap 160 г (Лимон)
Відгуки покупців: Мило туалетне Ach.Brito Lemon Soap 160 г (Лимон)
Ach Brito
«Ach. Brito» – один із найстаріших парфумерних домів у Португалії. Хоча компанія заснована у 1918 році братами Ахілессом і Аффонсом Бріто, історія її, однак, починається ще 1887 року, коли двома німцями – Фердинандом Клаусом і Георгом Шведером, що проживали тоді в Німеччині, була створена у Порту компанія з виробництва мила і парфумерних продуктів. Поєднання досвідченого «Claus Porto», який цінував традиції, разом із амбіційним і новаторським «Ach. Brito», принесло бренду визнання у всьому світі.




















