Опис товару: Леза Super-Max Super Stainless DE Razor Blades 200 шт
Леза з подвійним краєм під назвою Super-Max допоможуть кожному чоловікові, незалежно від типу щетини, зробити процес гоління набагато приємнішим і комфортнішим. За допомогою пристосування можна домогтися чистої і гладкої шкіри без єдиного ушкодження за лічені хвилини. Ріжуче полотно виробник максимально загострив, щоб видалення волосся не викликав неприємних відчуттів, а бритва ковзала плавно й безперешкодно. Обличчя при застосуванні такого помічника гарантовано буде доглянутим і гладко виголеним. Для створення лез використовується шведська нержавіюча сталь, яка відрізняється високою надійністю і довговічністю.
Продукт призначений для всіх Т-подібних безпечних станків з подвійним краєм. Щоб пристосування служило тривалий термін, його потрібно промивати під проточною водою і ні в якому разі не витирати рушником. Пачка складається з 200 одиниць. Кожне лезо упаковано у вощений папір, щоб уникнути попадання на нього вологи і продовження його експлуатаційного періоду.
Характеристики: Леза Super-Max Super Stainless DE Razor Blades 200 шт
Відгуки покупців: Леза Super-Max Super Stainless DE Razor Blades 200 шт
Super-Max
Одна з найбільших компаній у світі Super-Max працює на п'яти континентах і відома на світовому ринку, як виробник лез для станків. Бренд з Індії утворився більше 30 років тому і на сьогоднішній день займається виготовленням приладыв для гоління, включаючи касетні системи для чоловіків і жінок. Компанія першою в світі представила одноразовий станок з потрійним лезом, одноразову бритву з чотирма ріжучими краями, а також варіант на батарейках для використання як чоловіками, так і жінками.
