Меню

Опис товару: Гель після гоління St. James of London Lavender & Geranium 100 мл

Для повноцінного гоління й відчуття чистоти необхідно подбати про шкіру разом із гелем після гоління St. James of London Lavender & Geranium. Гель з екстрактом лаванди має тонкий квітковий аромат із майже непомітними нотками лаванди й герані – передає легку вишуканість та елегантність, властиву для британців. Ідеально підходить для чутливої шкіри через свої заспокійливі й загоювальні властивості. Швидко знімає подразнення, глибоко зволожує і живить шкіру природними компонентами. Після використання шкіра м’яка, зволожена та здорова на вигляд. Гель не містить спирту, сульфатів і парабенів. Не створює неприємного відчуття липкості.

Гель призначений для домашнього застосування. Об’єму 100 мл вистачить надовго навіть при частому використанні.

Склад: Aqua (Water), Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Triethanolamine, Carbomer, Benzophenone-4, Disodium EDTA, Mentha Piperita Leaf Extract, Citronellol, Coumarin, Limonene.

Характеристики: Гель після гоління St. James of London Lavender & Geranium 100 мл

Oб'єм:
100 мл
Аромат:
Lavender & Geranium
Особливість:
З ментолом
Аромат :
Квітковий
Призначення :
Для чутливої шкіри, Пом’якшення, Зволоження
Вага/Об'єм:
100 мл
Виробник :
St. James of London
Країна:
Англія
EAN:
737178110100

Відгуки покупців: Гель після гоління St. James of London Lavender & Geranium 100 мл

Немає відгуків про цей товар. Стати першим, залиште свій відгук.




St. James of London

Британський бренд Saint James of London, створений ще 1953 року, займається виробництвом чоловічих косметичних засобів для догляду й гоління. Задля створення чоловічої косметики для гоління й догляду у виробництві використовують натуральні продукти та високоякісні матеріали. Адже, крім відомої лінійки парфумерних і косметичних продуктів, компанія випускає також аксесуари для гоління. Спочатку поширений тільки у Великобританії, сьогодні бренд Saint James of London стрімко завойовує щораз нових прихильників серед чоловіків у всьому світі. Продукція лондонського бренду вже кілька років прикрашає полиці кращих світових галантерей і барбершопів і вважається однією з найкращих на ринку засобів для гоління.

0 відгуків

Гель після гоління St. James of London Lavender & Geranium 100 мл

Немає в наявності
Код: 2453
0 відгуків

Категорія:

Після гоління

Oб'єм:

100 мл

Аромат:

Lavender & Geranium

Особливість:

З ментолом

Аромат :

Квітковий

Призначення :

Для чутливої шкіри, Пом’якшення, Зволоження

Вага/Об'єм:

100 мл

Аромат:

Гель після гоління St. James of London Cedarwood & Clarysage 100 мл

Об'єм:

Гель після гоління St. James of London Lavender & Geranium 50 мл
998 грн

Схожі товари



Новинки

X