Опис товару: Гель Для Душу + Шампунь D.R. Harris Sandalwood Head-to-Toe Wash 250 мл
D.R. Harris Sandalwood Head-to-Toe — це універсальний засіб для якісного догляду за тілом і волоссям на кожен день, який поєднує в собі гель і шампунь для душу.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Продукт ефективно очищає тіло і волосся від бруду, пилу та жиру, які скупчуються протягом дня. У той же час, глибокий аромат сандалового дерева додатково освіжає тіло і дарує приплив нових сил.
ОПИС ТОВАРУ:
Ніжна формула гелю забезпечує швидке утворення піни, яка ретельно покриває шкіру і наповнює волосся. Активні компоненти в складі продукту відмінно нейтралізують різного роду забруднення на тілі, а також прекрасно очищають волосся від жиру і лупи.
Разом з цим, гель володіє чудовими зволожуючими властивостями, сприяючи утриманню вологи в клітинах епітелію на мікрорівні, тим самим запобігаючи виникненню сухості або лущення шкіри.
Крім цього, композиція D.R. Harris Head-to-Toe представлена чудовим ароматом сандалового дерева в поєднанні з легким вкрапленням нот евкаліпта, бергамоту і ветівера, що подарує тривале відчуття чистоти і свіжості тіла на весь день!
ПЕРЕВАГИ:
- Ефективно очищає тіло і волосся від бруду
- Зволожує і піклується про шкіру
- Універсальність в застосуванні
- Класичний аромат сандалового дерева
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Нанесіть невелику кількість гелю на вологу шкіру та волосся до утворення піни, після чого ретельно змийте залишки речовини проточною водою.
Характеристики: Гель Для Душу + Шампунь D.R. Harris Sandalwood Head-to-Toe Wash 250 мл
Відгуки покупців: Гель Для Душу + Шампунь D.R. Harris Sandalwood Head-to-Toe Wash 250 мл
D.R. Harris
Історія бренду D. R. Harris бере свій початок ще з 1790 року. У той час хірург Генрі Харріс разом з хіміком-фармацевтом Даніелем Ротелі відкрили невеличкий магазин Harris's Apothecary на вулиці Сент-Джеймс. Протягом наступних років магазин Харріса швидко здобув репутацію якісного виробника, забезпечуючи модний район Лондона власними лінійками духів Lavender Water, Classic Cologne та English Flower. Всього за 50 років D. R. Harris виріс від "сімейного" магазинчика до авторитетної компанії, чиєю продукцією протягом більше двох століть користувалося дворянство і весь двір Сент-Джеймс.
Гель Для Душу + Шампунь D.R. Harris Sandalwood Head-to-Toe Wash 250 мл
Категорія:
Тип шкіри:
Всі типи
Аромат :
Сандаловий
Колекція:
Sandalwood
Призначення :
Зволоження, Для щоденного використання
Стать:
Для чоловіків
Тип волосся:
Для всіх типів волосся