Меню

Для барбершопу (сторінка 30)

Знайдено 2443 товарів
Олія для бороди Barber Blend Portofino 30 мл
-15% з купоном TREND
Barber Blend
298 грн
253 грн з купоном
Освіжальний лосьйон після гоління Barber Blend Green Cedar 120 мл
-15% з купоном TREND
Освіжальний лосьйон після гоління Barber Blend Tobacco Wood 120 мл
-15% з купоном TREND
Паста для стилізації волосся Barber Blend Hair Paste 100 мл
-15% з купоном TREND
Помада для стилізації волосся Barber Blend Hair Pomade 100 мл
-15% з купоном TREND
Шампунь для бороди Barber Blend Portofino 250 мл
-15% з купоном TREND
Barber Blend
218 грн
185 грн з купоном
Шампунь для всіх типів волосся Barber Blend Bergamot 1000 мл
-15% з купоном TREND
Шампунь для всіх типів волосся Barber Blend Bergamot 500 мл
-15% з купоном TREND
Шампунь для всіх типів волосся Barber Blend Eucalyptus 1000 мл
-15% з купоном TREND

Відгуки про товари

Д
Дмитро
07.09.2026
На любителя, комусь подобається, а комусь аж занадто нагадує засіб для миття полів з лимоном...
К
Кріс
05.08.2026
Methylchloroisothiazolinone (MCI, метилхлороізотіазолінон) — це консервант, основною функцією якого ..
Я
Ярослав
20.03.2026
Всі мила Saponificio Varesino ідеальні. Маю в колекції всі види де тяжко визначити переможця. Для ме..
В
Віктор
20.07.2026
Оце свіжість, м'ятна свіжість! Все згідно опису! На літо саме те!)..
Б
Богдан
15.02.2026
Прийшло все швидко, дефектів не було..
п
петро
08.03.2026
крем топ , шкіру заспокоює чудово, нелипкий, дуже сподобався ..
В
Валерій
06.05.2026
Дуже приємний запах для чоловіків, після гоління саме те ,400 мл дуже на довго хватає, магазин чудов..
М
Максим
10.04.2026
До цієі пасти використовував Uppercut, вирішив за рекомендацією друга взяв цю на пробу, і не прогада..
А
Артем
02.04.2026
Довжину 15см тримають добре, але не довго годин 4-5. Створює хороший об'єм (-зірка за пакування, трі..
Я
Ярослав
20.03.2026
Всі мила Saponificio Varesino ідеальні. Маю в колекції всі види де тяжко визначити переможця. Для ме..

Новинки

Популярні товари
Матова глина для стилізації волосся Nishman Hair Matte Clay M2 150 мл 408 грн
Оригінальний відновлювач кольору волосся з кератином Nogrey Natural Extra Anti-Gray Lotion 200 ml 728 грн
Лосьйон після гоління Floid The Genuine NEW XXL 400 мл 728 грн
Матовий віск для стилізації волосся Nishman Matte Finish Hair Styling Wax M4 100 мл 408 грн
Матова пудра для створення об'єму волосся Nishman Styling Powder Wax P1 Gum Gum, 20 г 388 грн
X